Blue Flower

До уваги зацікавлених представників громади!

У  громаді розпочато процес розроблення проекту Стратегії розвитку Дубриницько-Малоберезнянської територіальної громади на період до 2027 року.

Стратегія розвитку територіальної громади є документом стратегічного планування державної регіональної політики, що визначає стратегічні, оперативні цілі та завдання для сталого розвитку територіальної громади, розробляється на період реалізації Державної стратегії регіонального розвитку та відповідної регіональної стратегії розвитку, з урахуванням положень Закону України «Про засади державної регіональної політики».

Для розроблення проекту стратегічного бачення у громаді відповідно  до статті 11-1 Закону України  «Про засади державної регіональної політики», рішення Дубриницької сільської ради від 04.11.2021 №907 «Про розробку Стратегії розвитку Дубриницько-Малоберезнянської територіальної громади на період до 2027 року», враховуючи «Методичні  рекомендації щодо порядку розроблення, затвердження, реалізації, проведення моніторингу та оцінювання реалізації стратегій  розвитку територіальних громад», затверджені наказом Міністерства розвитку громад та територій  України від 21 грудня 2022 року №265  утворено відповідну робочу групу з підготовки проекту Стратегії розвитку  Дубриницько-Малоберезнянської  територіальної  громади на період до 2027 року.

До складу робочої групи увійшли депутати, представники виконкому, Агенції  регіонального розвитку Закарпатської області, експерти,  посадовці ТГ, керівники бюджетних установ і комунальних закладів, старости, представники бізнесу, громадських та молодіжних організацій.

Запрошуємо до активної і фахової роботи всіх бажаючих, хто має досвід у питаннях стратегічного планування та власне бачення розвитку  Дубриницько-Малоберезнянської територіальної громади.

Пропозиції до розробки проекту Стратегії приймаються до 20 червня 2023 року у довільній формі на електронну пошту dubrynichisr@ukr.net.

Дані пропозиції робочою групою будуть використані при формулюванні та обговоренні прогнозів та сценаріїв розвитку громади та в цілому стратегічного бачення розвитку громади.