Дубриницька сільська рада повідомляє про намір визначити обсяг та провести стратегічну екологічну оцінку (СЕО) за проектом документа державного планування місцевого  рівня детального плану території земельної ділянки площею 3,0901 га, в межах населеного пункту с. Дубриничі, для розміщення сонячної електростанції з необхідною інфраструктурою.

Мета розроблення детального плану: визначення існуючих та проектних містобудівних умов і обмежень на території проектування та прилеглій території, визначення функціонального призначення та параметрів сонячної електростанції, її інфраструктури, що буде розміщуватися на ділянці проектування.

Усі зауваження і пропозиції громадськості до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого та регіонального рівнів, необхідно надсилати протягом 15 днів з моменту оприлюднення заяви до Дубриницької сільської ради за адресою:

Дубриницька сільська рада Перечинського району Закарпатської області, 89210, с.Дубриничі, вул.Центральна, 44А,

тел.:(03145) 5-35-79, веб-сторінка: dubrynichi-rada.gov.ua;

Сільський голова                                  Л.І.Лавер