Інформаційне повідомлення

Дубриницька сільська рада інформує про початок проведення містобудівного моніторингу генеральних планів, детальних планів території населених пунктів  Дубриницько-Малоберезнянської територіальної громади: Дубриничі, Пастілки, Чорноголова, Буківцьово, Смерекова, Новоселиця, Мирча, Завосино, Малий Березний та початок підготовки аналітичного звіту.

Просимо надавати пропозиції щодо необхідності здійснення моніторингу окремих об’єктів містобудування.

Прийом пропозицій розпочинається 19 жовтня і триватиме до 19 листопада 2022 року.

Пропозиції можуть подаватися в письмовій формі або на електрону адресу фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (із особистим підписом у разі письмового звернення). Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції подаються до Дубриницької сільської ради за адресою:    вул. Центральна,44А Ужгородський район, 3aкapпaтcькa  область,  89210; офіційний сайт Дубриницької сільської ради https://dubrynichi-rada.gov.ua/ та у відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури Дубриницької сільської ради Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Відповідальна особа: Джупіна Віктор Юрійович.