благодійних організацій, міжнародних партнерів та громадян з метою підтримки

України, зокрема за такими напрямками, як: допомога Збройним Силам України; гуманітарна, медична допомога і допомога дітям; відновлення інфраструктури; цифрова та інформаційна протидія збройній агресії

Постановами Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2022 р. № 472 «Деякі питання використання коштів, що надходять на офіційні рахунки для пожертв на підтримку України» та від 3 травня 2022 р. № 516 «Питання Єдиного державного вебпорталу для збору пожертв на підтримку України «UNITED24» затверджено Порядок використання офіційних рахунків для пожертв на підтримку України «United24» і Положення про Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку України «United24».

Також на виконання зазначеного завдання Мінцифри створено Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку України «UNITED24» (далі – Портал UNITED24). Портал UNITED24 є зручним інструментом для збору коштів на офіційні рахунки Міністерства оборони, Міністерства охорони здоровʼя та Міністерства інфраструктури України.

Прошу вас підтримати ініціативу щодо поширення національного бренду «UNITED24» для обʼєднання зусиль міжнародних партнерів, донорів, благодійників щодо підтримки України в захисті її незалежності, територіальної цілісності та суверенітету, а також у повоєнному відновленні.

Міністерство цифрової трансформації України відповідно до пункту 2 Положення про Портал «UNITED24» є держателем Порталу «UNITED24».

Тому Міністерство цифрової трансформації України із метою максимального підвищення обізнаності щодо онлайн-платформи «UNITED24», а також, зважаючи на значний суспільний інтерес у розвитку національного бренду «UNITED24» на усіх рівнях, просимо посприяти в підтримці та поширенні національного бренду «UNITED24» та розмістити плакат «Армія дронів», а саме:

1. Посприяти розміщенню плакату «Армія дронів». Макети інформаційних матеріалів за посиланням: https://curly.click/r/v5237 .

2. Розміщенню на офіційному сайті ОДА плакату «Армія дронів» із посиланням на сайт https://u24.gov.ua/uk/dronation . А також, поширення інформації про «Армія дронів» у соціальних мережах.

3. Надіслати вищезазначену інформацію органам місцевого самоврядування, розташованих у межах вашої області для забезпечення розміщення ними  плакату «Армії дронів».

Прошу вас сповістити про виконання щодо розміщення плакату «Армія дронів» офіційним листом до Мінцифри.

У разі виникнення питань чи уточнень, для повідомлення контактів відповідальної особи, а також для отримання додаткової інформації щодо національного бренду «UNITED24», просимо звертатись до комунікаційного менеджера «UNITED24» Поліни Сидорчук, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..