ДУБРИНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

__________                                  Дубриничі                                              № ____

«Про скликання позачергової  ХVІ (позачергової) сесії VIII скликання

Дубриницької сільської ради»

Відповідно до ст.42 ч.8, ст.46 ч.9, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи сільської ради, скликати позачергову ХVІ (позачергову) сесію VIII скликання Дубриницької сільської ради днем 01.07.2022 року, о 10.00 год. к.ч. в приміщенні залу урочистих подій сільської ради, з таким порядком денним:

• Проект рішення «Про надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів місцевого значення».
  • Проект рішення «Про затвердження середньозаготівельних цін на природні рослинні ресурси місцевого значення».
  • Проект рішення «Про Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю Дубриницько-Малоберезнянської територіальної громади».
  • Проект рішення «Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дубриницької сільської ради Закарпатської області на 2022 рік в новій редакції».
  • Проект рішення «Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дубриницької сільської ради Закарпатської області за 2021 рік».
  • Проект рішення «Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дубриницької сільської ради Закарпатської області за І квартал 2022 року».
  • Проект рішення «Про звільнення від батьківської плати за харчування в Малоберезнянському закладі дошкільної освіти Дубриницької сільської ради Ужгородського району Закарпатської області гр. Капраль В.В.»
  • Проект рішення «Про звільнення від батьківської плати за харчування в Малоберезнянському закладі дошкільної освіти Дубриницької сільської ради Ужгородського району Закарпатської області гр. Лешанич Ю.М.»
  • Проект рішення «Про затвердження Програми модернізації діючої інфраструктури соціальних послуг, запровадження стимулюючих механізмів з надання та постійного підвищення рівня їх якості у 2022-2023 роках шляхом покращення матеріально-технічної бази Управління соціального захисту населення Ужгородської районної військової адміністрації»
  • Проект рішення «Про передачу кисневих концентраторів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дубриницької сільської ради Закарпатської області»
  • Проект рішення «Про прийняття у комунальну власність Дубриницької сільської ради майна»
  • Проект рішення «Про затвердження фінансового звіту Дубриницької сільської ради за І півріччя  2022  року»
  • Проект рішення «Про внесення змін до рішення Дубриницької сільської ради від 24 грудня 2021 року № 980 «Про бюджет Дубриницько- Малоберезнянської сільської територіальної громади на 2022 рік» (зі змінами від 15 лютого 2022 року № 1119, від 28 березня 2022 року №1141, від 20 квітня 2022 року № 1146) 07536000000 (код бюджету)»
  • Різне.

Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                        Любов ЛАВЕР