про проведення конкурсу на заміщення

вакантної посади Дубриницької сільської ради

Дубриницька  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування:

начальника Служби у справах дітей Дубриницької сільської ради

- повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи  на   службі   в   органах   місцевого самоврядування  та державній службі  або на керівних посадах не менше 2 роки.

- вільне володіння державною мовою.

- вміння працювати на персональному ком’ютері в режимі користувача.

- знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування, законів України «Про запобігання корупції», «Про звернення громадян» та інші закони України з питань організації та   діяльності   органів   місцевого   самоврядування;     практику  застосування  чинного законодавства з питань,  що належать до його  компетенції; основи типової інструкції  з  діловодства.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку встановленого зразка (форма П-2 ДС);
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4x6;
  • копія документа про освіту;
  • копія паспорта;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців  або військовозобов’язаних);
  • письмову згоду на обробку персональних даних;

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до виконавчого комітету Дубриницької сільської ради за адресою: 89210, Закарпатська обл., Ужгородський  р-н.,           с. Дубриничі,  вул. Центральна, 44 А.

Телефон для довідок: (095)8371120.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення конкурсу на офіційному веб-сайті Дубриницької сільської ради.

Термін подання заяв до 26.07. 2022 року (включно).

Конкурс проводитиметься 27.07.2022 року.