ДУБРИНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

№29                                  Дубриничі                                              № 25.03.2022

«Про скликання позачергової  ХІV сесії VIII скликання

Дубриницької сільської ради»

Відповідно до ст.42 ч.8, ст.46 ч.9, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи сільської ради, скликати позачергову ХІV сесію VIII скликання Дубриницької сільської ради днем 28.03.2022 року, о 10.00 год. к.ч. в приміщенні залу урочистих подій сільської ради, з таким порядком денним:

• Проект рішення «Про Програму надання підтримки внутрішньо переміщеним та евакуйованим особам у зв’язку із введенням воєнного стану на 2022 рік».
  • Проект рішення «Про передачу бібліотечних фондів та дров паливних».
  • Проект рішення «Про внесення змін до рішення сесії Дубриницької сільської ради від 24.12.2021 року №980 «Про бюджет Дубриницько-Малоберезнянської сільської територіальної громади на 2022 рік» (зі змінами від 15.02.2022року №1119), 07536000000 (код бюджету).
  • Проект рішення «Про затвердження Положення Служби у справах дітей виконавчого комітету Дубриницької сільської ради (у новій редакції) та зміну юридичної особи Служби у справах дітей».
  • Проект рішення «Про звільнення від батьківської плати за харчування в Дубриницькому закладі дошкільної освіти Дубриницької сільської ради Ужгородського району Закарпатської області гр. Пильова В.В.»
  • Різне.

Контроль даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                        Любов ЛАВЕР