Blue Flower

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення   вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування - головного спеціаліста-бухгалтера відділу соціального захисту населення та з питань комунальної власності Дубриницької сільської ради

 

Відділ соціального захисту населення та з питань комунальної власності Дубриницької сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  посадової особи місцевого самоврядування - головного спеціаліста-бухгалтера відділу соціального захисту населення та з питань комунальної власності Дубриницької сільської ради

Вимоги до кандидатів:

1. Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра.

2. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

3. Вільне володіння державною мовою.

4. Вільне володіння основним принципами роботи на комп’ютері та відповідними програмними засобами.

5. Повинен знати: Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні""Про службу в органах місцевого самоврядування""Про державну службу""Про запобігання корупції" "Про публічні закупівлі" та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; інші підзаконні нормативно-правові акти; практику застосування чинного законодавства з питань, що належать до його компетенції; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки, а також законодавства  з урахуванням специфіки функціональних повноважень  відділу.

 

Необхідні документи для участі у конкурсі:

  • заява про участь у конкурсі;
  • особова картка (форма П-2 ДС);
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4x6;
  • копія документа про освіту;
  • копія паспорта;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобовязаних);

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до виконавчого комітету Дубриницької  сільської ради за адресою: 89210, Закарпатська обл., Ужгородський  р-н., с. Дубриничі,  вул.Дружби, 5.

Телефон для довідок: (095)8371120, 09525989493.

Термін подання документів: до 03.04.2022 року.