ОГОЛОШЕННЯ

20.01.2021 року Дубриницькою сільською радою взято на облік безхазяйне майно, яке знаходиться на території Дубриницької сільської ради, а саме:

1. Будівля котельні, яка знаходиться за адресою: с.Дубриничі, вул. Центральна, б/н (на подвір’ї будинків 131, 133). Номер запису про взяття на облік: 18961.

2. Будівля магазину «Діана», яка знаходиться за адресою: с.Дубриничі, вул. Центральна, б/н. Номер запису про взяття на облік: 18962.

Власників вказаного майна, з підтверджуючими документами (право власності), просимо звернутися до Дубриницької сільської ради за адресою: вул. Центральна, 44А, с.Дубриничі, Перечинський (Ужгородський) район Закарпатської області, поштовий індекс – 89210, або за електронною адресою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з метою зняття з обліку як безхазяйного майна протягом одного року з дня оприлюднення даного оголошення.

Секретар сільської ради                         М.Ю. Мицода