Голови Дубриницької сільської ради

Ужгородського району  Закарпатської області

12 січня 2021 року

с. Дубриничі                                                                     № 10

«Про скликання чергової

ІІ сесії VIII скликання

Дубриницької сільської ради»

Відповідно до ст.42 ч.8, ст.46 ч.9, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи сільської ради, скликати чергову ІІ сесію VIII скликання Дубриницької сільської ради днем 26.01.2021 року, о 10.00 год. к.ч. в приміщенні залу урочистих подій сільської ради, з таким порядком денним:

• Проєкт рішення про «Затвердження правил благоустрою населених пунктів Дубриницької сільської ради».
  • Рішення про "Фінансовий звіт Дубриницької сільської ради за 2020 рік".
  • Різне.
  • Земельні питання:
  • Проєкти рішень «Про надання дозволів на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
  • Проєкти рішень «Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства»

Сільський голова                                                        Любов ЛАВЕР