Дубриницька  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад посадових осіб місцевого самоврядування Дубриницької сільської ради

- начальника відділу організаційної, кадрової, інформаційної роботи та правового забезпечення;

- головного спеціаліста організаційно-кадрової роботи, військового обліку та по зв’язках з громадськістю відділу організаційної, кадрової, інформаційної роботи та правового забезпечення;

- головного спеціаліста- юрисконсульта відділу організаційної, кадрової, інформаційної роботи та правового забезпечення;

- начальника загального відділу;

- головного спеціаліста з питань транспорту, інфраструктури та житлово-комунального господарства.

Вимоги до кандидатів:

- вища  освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра.

- для начальника відділу стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;

- для головних спеціалістів без вимог до стажу роботи.

- вільне володіння державною мовою.

- досвідчений користувач персонального комп`ютера.

- повинен знати: Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні""Про службу в органах місцевого самоврядування""Про державну службу""Про запобігання корупції" та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; практику застосування чинного законодавства з питань, що належать до його компетенції; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки, а також законодавства  з урахуванням специфіки функціональних повноважень  відділу.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка (форма П-2 ДС);
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4x6;
  • копія документа про освіту;
  • копія паспорта;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • декларація про доходи, зобов`язання фінансового характеру, в тому числі і за кордоном щодо себе і членів своєї сім`ї за 2020 рік.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до виконавчого комітету Дубриницької  сільської ради за адресою: 89210, Закарпатська обл., Ужгородський  р-н., с. Дубриничі,  вул. Центральна, 44 А.

Телефон для довідок: (099)7537549, (095)8371120.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення конкурсу на офіційному веб-сайті Дубриницької сільської ради.

Термін подання заяв до 03.02. 2021 року (включно).

Конкурс проводитиметься 04.02.2021 року.