Дубриницька сільська рада Перечинського району

Закарпатської області

с.Дубриничі, вул.Центральна, 55, тел. 23-917, 53-579.

Вих.№ 02-22/

Від.02.09.2020р.

Редактору газети

«Народне слово»

Ковач Ю.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про оголошення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на території Дубриницької сільської ради з метою її подальшого продажу.

Дубриницька  сільська рада проводить відбір підприємців та  юридичних осіб, які мають відповідні ліцензії на проведення землевпорядних та  землеоціночних  робіт для підготовки документації  із продажу земельної ділянки,  за адресою с. Дубриничі вул. Центральна, «1Р» Перечинського району,Закарпатської області  пл. 0,2500га. для розміщення та експлуатації основних та підсобних і допоміжних будівель і споруд будівельних організацій та підприємств.

Суб’єкти  оціночної діяльності, які бажають взяти участь в оголошеному конкурсі, подають на розгляд комісії такі документи: заяву на участь у конкурсі за встановленою формою, нотаріально засвідчену копію ліцензії та сертифіката на право здійснення оціночної діяльності,конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт(подається у запечатаному конверті)/

Прийом заяв проводиться в приміщенні сільської ради, за адресою с. Дубриничі, вул. Центральна, 44а Перечинського району,Закарпатської області у робочі дні з 9.00 до 18.00 за к.ч. протягом місяця з дня опублікування оголошення.

Кінцевий термін подання заяв та документів учасниками конкурсу — не пізнішеніж за чотири робочих днів до  дати проведення конкурсу.

Організатор конкурсу – Конкурсна комісія Дубриницької сільської ради, тел.  53-5-79.

Оплату гарантуємо.

Сільський голова                                    Л.І.Лавер