23 серпня 2019 року

с.Дубриничі                                                                       № 26

Про утворення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад

Відповідно до частини 3 статті 6 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням рішення Дубриницької, Новоселицької, Малоберезнянської, Чорноголівської, Буківцівської та Смереківської  сільських рад про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад:

1.Утворити спільну робочу групу з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад у складі:

Лавер Любов Іванівна, Дубриницький сільський голова;

Пайдич Михайло Юрійович, Новосільський сільський голова;

Мицода Іван Іванович, Малоберезнянський сільський голова;

Пильник Сергій Юрійович, Чорноголівський сільський голова;

Шевченко Олександр Валерійович, Буківцівський сільський голова;

Попадич Віталій Васильович, Смереківський сільський голова.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський  голова                                  Л.І.Лавер

Лавер Любов Іванівна, Дубриницький сільський голова;

Пайдич Михайло Юрійович, Новосільський сільський голова;

Мицода Іван Іванович, Малоберезнянський сільський голова;

Пильник Сергій Юрійович, Чорноголівський сільський голова;

Шевченко Олександр Валерійович, Буківцівський сільський голова;

Попадич Віталій Васильович, Смереківський сільський голова.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський  голова                                  Л.І.Лавер

с.Дубриничі

«Про скликання позачергової

XХХV сесії VII cкликання

Дубриницької сільської ради»

Відповідно ст.42 ч.8, ст.46 ч.9, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи сільської ради, скликати позачергову XХХV сесію VII cкликання Дубриницької сільської ради днем 29 серпня 2019 року, о 10.00 год. к.ч. в приміщенні залу урочистих подій сільської ради, з таким порядком денним:

1. Проект рішення «Про схвалення проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад (додається)».
  2. Різне.

Сільський голова                                       Л.І.Лавер