Громадського обговорення

серед жителів Дубриницької сільської територіальної громади

04 серпня 2019 року                                                    село Дубриничі

Головуючий: Пеняк Лілія Іванівна.

Секретар: Шелемон Маріанна Василівна.

Присутні: мешканці сіл Дубриничі та Пастілки, районні та сільські депутати у кількості 36 осіб, згідно листком реєстрації (Список додається).З них правом голосу - 36.

Запрошені: депутати Перечинської районної ради, члени виконавчого комітету Дубриницької сільської ради, депутати Дубриницької сільської ради.

Виступили:

Ладомиряк Мар’яна Павлівна з пропозицією перенести громадські обговорення на іншу дату, у зв’язку з малою кількістю людей.

Поприк Василь Іванович з пропозицією розпочати громадські обговорення, адже  громадське обговорення може відбуватися за будь-якої кількості осіб.

Розпочати громадське обговорення.

"За" –  25;

"Проти" – 6;

Виступили:

Козак Любов Василівна з пропозицією обрати головуючу Пеняк Лілію Іванівну, а секретарем Шелемон Маріанну Василівну.

Вирішили:

Обрати головуючим на громадських обговореннях Пеняк Лілію Іванівну, секретарем Шелемон Маріанну Василівну.

"За" –  31;

Виступили:

Лавер Любов Іванівна з пропозицією обрати голову лічильної комісії Поприк Василя Івановича.

Козак Любов Василівна з пропозицією обрати члена лічильної комісії Герзанич Віталія Михайловича.

Ладомиряк Мар’яна Павлівна з пропозицією члена лічильної комісії Сверлович Василину Михайлівну.

Вирішили:

Обрати голову лічильної комісії Поприк Василя Івановича та членів лічильної комісії Герзанич Віталія Михайловича та Сверлович Василину Михайлівну.

"За" –  31;

Прийшло ще 5 чоловік.

Порядок денний

1. Про розгляд пропозиції Дубриницького сільського голови щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл Дубриничі, Пастілки, Перечинського району Закарпатської області з Новоселицькою сільською територіальною громадою села Новоселиця Перечинського району, Закарпатської області, Малоберезнянською сільською територіальною громадою сіл Малий Березний, Завосино, Мирча, Великоберезнянського району, Закарпатської області, Чорноголівською сільською територіальною громадою села Чорноголова Великоберезнянського району, Закарпатської області, Буківцівською сільською територіальною громадою села Буківцеве Великоберезнянського району, Закарпатської області, Смереківською сільською територіальною громадою села Смерекове Великоберезнянського району, Закарпатської області в Дубриницько-Малоберезнянську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Дубриничі.

Слухали:

Пеняк Лілія Іванівна доповіла про те, що є пропозиція від Дубриницького сільського голови Лавер Любові Іванівни розглянути можливість щодо добровільного об’єднання Дубриницької сільської територіальної громади сіл Дубриничі, Пастілки, Перечинського району Закарпатської області з Новоселицькою сільською територіальною громадою села Новоселиця Перечинського району Закарпатської області, Малоберезнянською сільською територіальною громадою сіл Малий Березний, Завосино, Мирча, Великоберезнянського району, Закарпатської області, Чорноголівською сільською територіальною громадою села Чорноголова Великоберезнянського району, Закарпатської області, Буківцівською сільською територіальною громадою села Буківцеве Великоберезнянського району, Закарпатської області, Смереківською сільською територіальною громадою села Смерекове Великоберезнянського району, Закарпатської області в Дубриницько-Малоберезнянську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Дубриничі.

Виступили:

Лавер Любов Іванівна з пропозицією підтримати таке об’єднання, оскільки саме такий формат об’єднаної громади відповідає історичним, географічним, соціально-економічним, природнім, екологічним, етнічним, культурним особливостям розвитку відповідних адміністративно-територіальних одиниць.

Ладомиряк Мар’яна Павлівна з пропозицією, якщо акцизний податок, що надходить у місцевий бюджет, переходить в обласний бюджет. Тому доходи зменшаться і не вистачить грошей на утримання всієї інфраструктури ОТГ.

Поприк Василь Іванович з пропозицією підтримати таке об’єднання, оскільки потенційний адміністративний центр територіальної громади розташований найближче до географічного центру території громади та має найбільш розвинуту інфраструктуру.

Козак Любов Василівна з пропозицією підтримати таке об’єднання, оскільки в об’єднаній територіальній громаді зросте якість та доступність публічних послуг.

Вирішили:

Підтримати пропозицію Дубриницького сільського голови щодо добровільного об’єднання Дубриницької сільської територіальної громади сіл Дубриничі, Пастілки, Перечинського району Закарпатської області з Новоселицькою сільською територіальною громадою села Новоселиця Перечинського району Закарпатської області, Малоберезнянською сільською територіальною громадою сіл Малий Березний, Завосино, Мирча, Великоберезнянського району, Закарпатської області, Чорноголівською сільською територіальною громадою села Чорноголова Великоберезнянського району, Закарпатської області, Буківцівською сільською територіальною громадою села Буківцеве Великоберезнянського району, Закарпатської області, Смереківською сільською територіальною громадою села Смерекове Великоберезнянського району, Закарпатської області в Дубриницько-Малоберезнянську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Дубриничі.

"За" – 28;

"Утрималися" – 8.

Головуючий                                                      Пеняк Л.І.

Секретар                                                            Шелемон М.В.