04.08.2019 р. у приміщенні адмінбудинку Дубриницької сільської ради за адресою: с. Дубриничі, вул.Центральна, 44 «А», Перечинського району Закарпатської області о 16-00 годині київського часу відбудеться громадське обговорення щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл: Дубриничі, Пастілки, Новоселиця,  Малий Березний, Завосино, Мирча, Чорноголова, Буківцеве, Смерекове у Дубриницько-Малоберезнянську територіальну громаду з центром у селі Дубриничі.

Перелік суміжних територіальних громад, яким пропонується об’єднання, із зазначенням відповідних населених пунктів:

• Малоберезнянська сільська рада (с.Малий Березний, Мирча, Завосино);
  • Новоселицька сільська рада (с.Новоселиця);
  • Чорноголівська сільська рада (с.Чорноголова);
  • Буківцівська сільська рада (с.Буківцево);
  • Смереківська сільська рада (с.Смерекове).

На громадські слухання запрошуються депутати районної та сільської рад, члени виконавчого комітету Дубриницької сільської ради, керівники підприємств, організацій, установ, жителі сіл: Дубриничі та Пастілки.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі за адресою: с. Дубриничі, вул.Центральна, 44 «А», Перечинського району, Закарпатської області тел.53-5-79 або на електрону адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. із зазначенням прізвища ім’я по-батькові та адреси реєстрації особи, яка їх подає, для юридичних осіб із значенням найменування та їх місцезнаходження до початку проведення громадських слухань.

Виконавчий комітет сільської ради.