Голови Дубриницької сільської ради Перечинського району

Закарпатської області

15 липня 2019 року

с.Дубриничі                                                                       № 19

«Про ініціювання добровідьного об’єднання

територіальних громад села, селища»

Відповідно до частини 1, 2 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Ініціюю добровільне об’єднання територіальних громад сіл Дубриничі, Пастілки Дубриницької сільської ради, село Новоселиця Новоселицької сільської ради, сіл Малий Березний, Завосино, Мирча Малоберезнянської сільської ради,  села Чорноголова Чорноголівської сільської ради, села Буківцеве Буківцівської сільської ради, села Смерекове Смереківської сільської ради у Дубриницько-Малоберезнянську територіальну громаду з центром у селі Дубриничі.

1. Провести громадське обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад протягом 30 днів з дня прийняття цього розпорядження.

3.Включити до порядку денного сесії 7 скликання Дубриницької сільської ради питання про добровільне об’єднання територіальних громад сіл Дубриничі, Пастілки Дубриницької сільської ради, село Новоселиця Новоселицької сільської ради, сіл Малий Березний, Завосино, Мирча Малоберезнянської сільської ради,  села Чорноголова Чорноголівської сільської ради, села Буківцеве Буківцівської сільської ради, села Смерекове Смереківської сільської ради у Дубриницько-Малоберезнянську територіальну громаду з центром у селі Дубриничі.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський  голова                                  Л.І.Лавер