Blue Flower

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про намір здійснити встановлення тарифів на послуги з поводження з твердими побутовими відходами на території Дубриницько-Малоберезнянської ОТГ, зокрема, сіл Дубриничі, Пастілки, Малий Березний, Мирча

Виконавцем послуг з поводження з твердими побутовими відходами – ФОП Пйоса Василь Михайлович (м. Перечин, вул. Толстого, 60),  до виконавчого комітету Дубриницької сільської ради подано для затвердження тарифи та розрахунок накопичення на послуги з поводження з твердими побутовими відходами на території населених пунктів Дубриничі, Пастілки, Малий Березний, Мирча, що розраховані відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 26.07.2006 №1010 (із змінами).

Тариф на послуги з поводження з твердими побутовими відходами подано для розгляду згідно додатків та становить:

-с. Дубриничі, с. Пастілки – 372,17грн/м3 (на 1 особу в місяць – 46,83 грн.)

-с. Малий Березний, с. Мирча, с. Чорноголова, с. Смерекова, с. Буківцьово, с. Новоселиця, с. Завосино – 408,75грн/м3 (на 1 особу в місяць – 51,43 грн.)

Пропозиції та зауваження від громадян та суб’єктів господарювання приймаються протягом 14 календарних днів з дня опублікування а також у письмовому вигляді за адресою: с. Дубриничі, вул. Центральна, 44а.