Blue Flower

Результати поіменного голосування XXXVІI сесії Дубриницької ради XII скликання

від 11.10.2019 року

 

Про затвердження порядку денного чергової 37 сесії 7 скликання Дубриницької сільської ради від 11.10.2019 р.

11.10.2019 р.  Поіменне голосування

За основу за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3.

В цілому за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3.

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові депутата

Вибір за основу

Вибір в цілому

1.

Ап’ярій Мар’яна Юріївна

За

За

2.

Барник Юрій Васильович

За

За

3.

Блюда Тарас Іванович

відсутній

відсутній

4.

Галагурич Сергій Олександрович

За

За

5.

Готра Сергій Васильович

відсутній

відсутній

6.

Домерецький Ігор Романович

За

За

7.

Козак Любов Василівна

За

За

8.

Кул Євгеній Северинович

За

За

9.

Кул Мар’яна Михайлівна

відсутня

відсутня

10.

Лошак Михайло Федорович

За

За

11.

Марко Володимир Володимирович

За

За

12.

Пеняк Лілія Іванівна

За

За

13.

Сочка Олександр Ярославович

За

За

14.

Лавер Любов Іванівна  – сільський голова

За

За

 

 

 

Про затвердження регламенту чергової 37 сесії 7 скликання Дубриницької сільської ради від 11.10.2019 р.

11.10.2019 р.  Поіменне голосування

За основу за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3.

В цілому за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3.

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові депутата

Вибір за основу

Вибір в цілому

1.

Ап’ярій Мар’яна Юріївна

За

За

2.

Барник Юрій Васильович

За

За

3.

Блюда Тарас Іванович

відсутній

відсутній

4.

Галагурич Сергій Олександрович

За

За

5.

Готра Сергій Васильович

відсутній

відсутній

6.

Домерецький Ігор Романович

За

За

7.

Козак Любов Василівна

За

За

8.

Кул Євгеній Северинович

За

За

9.

Кул Мар’яна Михайлівна

відсутня

відсутня

10.

Лошак Михайло Федорович

За

За

11.

Марко Володимир Володимирович

За

За

12.

Пеняк Лілія Іванівна

За

За

13.

Сочка Олександр Ярославович

За

За

14.

Лавер Любов Іванівна  – сільський голова

За

За

 

 

 

 

 

 

Питання № 1. Проект рішення «Про затвердження фінансового звіту Дубриницької сільської ради за третій квартал 2019року».

11.10.2019 р.  Поіменне голосування

За основу за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3.

В цілому за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3. Рішення прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові депутата

Вибір за основу

Вибір в цілому

1.

Ап’ярій Мар’яна Юріївна

За

За

2.

Барник Юрій Васильович

За

За

3.

Блюда Тарас Іванович

відсутній

відсутній

4.

Галагурич Сергій Олександрович

За

За

5.

Готра Сергій Васильович

відсутній

відсутній

6.

Домерецький Ігор Романович

За

За

7.

Козак Любов Василівна

За

За

8.

Кул Євгеній Северинович

За

За

9.

Кул Мар’яна Михайлівна

відсутня

відсутня

10.

Лошак Михайло Федорович

За

За

11.

Марко Володимир Володимирович

За

За

12.

Пеняк Лілія Іванівна

За

За

13.

Сочка Олександр Ярославович

За

За

14.

Лавер Любов Іванівна  – сільський голова

За

За

 

 

 

Питання № 2. Проект рішення «Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.12.2018р. №651 «Про бюджет Дубриницької сільської ради на 2019рік» (із внесеними змінами від 28.02.2019року, від 20.05.2019року, від 21.06.2019року, від 26.07.2019року, від 10.09.2019року).

11.10.2019 р.  Поіменне голосування

За основу за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3.

В цілому за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3. Рішення прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові депутата

Вибір за основу

Вибір в цілому

1.

Ап’ярій Мар’яна Юріївна

За

За

2.

Барник Юрій Васильович

За

За

3.

Блюда Тарас Іванович

відсутній

відсутній

4.

Галагурич Сергій Олександрович

За

За

5.

Готра Сергій Васильович

відсутній

відсутній

6.

Домерецький Ігор Романович

За

За

7.

Козак Любов Василівна

За

За

8.

Кул Євгеній Северинович

За

За

9.

Кул Мар’яна Михайлівна

відсутня

відсутня

10.

Лошак Михайло Федорович

За

За

11.

Марко Володимир Володимирович

За

За

12.

Пеняк Лілія Іванівна

За

За

13.

Сочка Олександр Ярославович

За

За

14.

Лавер Любов Іванівна  – сільський голова

За

За

 

 

 

 

 

 

 

 

Питання № 3. Проект рішення «Про добровільне обєднання територіальної громади».

11.10.2019 р.  Поіменне голосування

За основу за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3.

В цілому за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3. Рішення прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові депутата

Вибір за основу

Вибір в цілому

1.

Ап’ярій Мар’яна Юріївна

За

За

2.

Барник Юрій Васильович

За

За

3.

Блюда Тарас Іванович

відсутній

відсутній

4.

Галагурич Сергій Олександрович

За

За

5.

Готра Сергій Васильович

відсутній

відсутній

6.

Домерецький Ігор Романович

За

За

7.

Козак Любов Василівна

За

За

8.

Кул Євгеній Северинович

За

За

9.

Кул Мар’яна Михайлівна

відсутня

відсутня

10.

Лошак Михайло Федорович

За

За

11.

Марко Володимир Володимирович

За

За

12.

Пеняк Лілія Іванівна

За

За

13.

Сочка Олександр Ярославович

За

За

14.

Лавер Любов Іванівна  – сільський голова

За

За

 

 

Питання № 4. Проект рішення «Про затвердження розпорядження сільського голови».

11.10.2019 р.  Поіменне голосування

За основу за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3.

В цілому за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3. Рішення прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові депутата

Вибір за основу

Вибір в цілому

1.

Ап’ярій Мар’яна Юріївна

За

За

2.

Барник Юрій Васильович

За

За

3.

Блюда Тарас Іванович

відсутній

відсутній

4.

Галагурич Сергій Олександрович

За

За

5.

Готра Сергій Васильович

відсутній

відсутній

6.

Домерецький Ігор Романович

За

За

7.

Козак Любов Василівна

За

За

8.

Кул Євгеній Северинович

За

За

9.

Кул Мар’яна Михайлівна

відсутня

відсутня

10.

Лошак Михайло Федорович

За

За

11.

Марко Володимир Володимирович

За

За

12.

Пеняк Лілія Іванівна

За

За

13.

Сочка Олександр Ярославович

За

За

14.

Лавер Любов Іванівна  – сільський голова

За

За

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Питання № 5. Проект рішення «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Сивоус І.І.».

11.10.2019 р.  Поіменне голосування

За основу за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3.

В цілому за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3. Рішення прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові депутата

Вибір за основу

Вибір в цілому

1.

Ап’ярій Мар’яна Юріївна

За

За

2.

Барник Юрій Васильович

За

За

3.

Блюда Тарас Іванович

відсутній

відсутній

4.

Галагурич Сергій Олександрович

За

За

5.

Готра Сергій Васильович

відсутній

відсутній

6.

Домерецький Ігор Романович

За

За

7.

Козак Любов Василівна

За

За

8.

Кул Євгеній Северинович

За

За

9.

Кул Мар’яна Михайлівна

відсутня

відсутня

10.

Лошак Михайло Федорович

За

За

11.

Марко Володимир Володимирович

За

За

12.

Пеняк Лілія Іванівна

За

За

13.

Сочка Олександр Ярославович

За

За

14.

Лавер Любов Іванівна  – сільський голова

За

За

 

 

 

Питання № 6. Проект рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Шоляк В.В.».

11.10.2019 р.  Поіменне голосування

За основу за - 0; проти – 11; утримались – 0; відсутні – 3.

В цілому за - 0; проти – 11; утримались – 0; відсутні – 3. Рішення не прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові депутата

Вибір за основу

Вибір в цілому

1.

Ап’ярій Мар’яна Юріївна

проти

проти

2.

Барник Юрій Васильович

проти

проти

3.

Блюда Тарас Іванович

відсутній

відсутній

4.

Галагурич Сергій Олександрович

проти

проти

5.

Готра Сергій Васильович

відсутній

відсутній

6.

Домерецький Ігор Романович

проти

проти

7.

Козак Любов Василівна

проти

проти

8.

Кул Євгеній Северинович

проти

проти

9.

Кул Мар’яна Михайлівна

відсутній

відсутній

10.

Лошак Михайло Федорович

проти

проти

11.

Марко Володимир Володимирович

проти

проти

12.

Пеняк Лілія Іванівна

проти

проти

13.

Сочка Олександр Ярославович

проти

проти

14.

Лавер Любов Іванівна  – сільський голова

проти

проти

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Питання № 7. Проект рішення «Про внесення змін в рішення № 778 від 20.05.2019 року 31 сесії 7 скликання «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Вакуленко М.М.».

11.10.2019 р.  Поіменне голосування

За основу за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3.

В цілому за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3. Рішення прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові депутата

Вибір за основу

Вибір в цілому

1.

Ап’ярій Мар’яна Юріївна

За

За

2.

Барник Юрій Васильович

За

За

3.

Блюда Тарас Іванович

відсутній

відсутній

4.

Галагурич Сергій Олександрович

За

За

5.

Готра Сергій Васильович

відсутній

відсутній

6.

Домерецький Ігор Романович

За

За

7.

Козак Любов Василівна

За

За

8.

Кул Євгеній Северинович

За

За

9.

Кул Мар’яна Михайлівна

відсутня

відсутня

10.

Лошак Михайло Федорович

За

За

11.

Марко Володимир Володимирович

За

За

12.

Пеняк Лілія Іванівна

За

За

13.

Сочка Олександр Ярославович

За

За

14.

Лавер Любов Іванівна  – сільський голова

За

За

 

 

 

Питання № 8. Проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель в с.Дубриничі на території Дубриницької сільської ради Перечинського району Закарпатської області »(Дубриницька сільська рада)

11.10.2019 р.  Поіменне голосування

За основу за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3.

В цілому за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3. Рішення прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові депутата

Вибір за основу

Вибір в цілому

1.

Ап’ярій Мар’яна Юріївна

За

За

2.

Барник Юрій Васильович

За

За

3.

Блюда Тарас Іванович

відсутній

відсутній

4.

Галагурич Сергій Олександрович

За

За

5.

Готра Сергій Васильович

відсутній

відсутній

6.

Домерецький Ігор Романович

За

За

7.

Козак Любов Василівна

За

За

8.

Кул Євгеній Северинович

За

За

9.

Кул Мар’яна Михайлівна

відсутня

відсутня

10.

Лошак Михайло Федорович

За

За

11.

Марко Володимир Володимирович

За

За

12.

Пеняк Лілія Іванівна

За

За

13.

Сочка Олександр Ярославович

За

За

14.

Лавер Любов Іванівна  – сільський голова

За

За

 

 

 

 

 

Питання № 9-17. Проекти рішення: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у спільну часткову власність громадянам гр.Місяйло М.В. та Дяченко М.Ю.», «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Ковтан В.М., Іванічко М.І., Кузьма Л.В.», «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Липканич М.М., Липканич В.В., Липканич М.М., Лемко Д.В., Петішко Т.І.».

11.10.2019 р.  Поіменне голосування

За основу за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3.

В цілому за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3. Рішення прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові депутата

Вибір за основу

Вибір в цілому

1.

Ап’ярій Мар’яна Юріївна

За

За

2.

Барник Юрій Васильович

За

За

3.

Блюда Тарас Іванович

відсутній

відсутній

4.

Галагурич Сергій Олександрович

За

За

5.

Готра Сергій Васильович

відсутній

відсутній

6.

Домерецький Ігор Романович

За

За

7.

Козак Любов Василівна

За

За

8.

Кул Євгеній Северинович

За

За

9.

Кул Мар’яна Михайлівна

відсутній

відсутній

10.

Лошак Михайло Федорович

За

За

11.

Марко Володимир Володимирович

За

За

12.

Пеняк Лілія Іванівна

За

За

13.

Сочка Олександр Ярославович

За

За

14.

Лавер Любов Іванівна  – сільський голова

За

За

 

 

Питання № 12. Проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Кузьма Л.В.».

11.10.2019 р.  Поіменне голосування

За основу за - 10; проти – 0; утримались – 1; відсутні – 3.

В цілому за - 10; проти – 0; утримались – 1; відсутні – 3. Рішення прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові депутата

Вибір за основу

Вибір в цілому

1.

Ап’ярій Мар’яна Юріївна

За

За

2.

Барник Юрій Васильович

За

За

3.

Блюда Тарас Іванович

відсутній

відсутній

4.

Галагурич Сергій Олександрович

За

За

5.

Готра Сергій Васильович

відсутній

відсутній

6.

Домерецький Ігор Романович

За

За

7.

Козак Любов Василівна

За

За

8.

Кул Євгеній Северинович

За

За

9.

Кул Мар’яна Михайлівна

відсутній

відсутній

10.

Лошак Михайло Федорович

За

За

11.

Марко Володимир Володимирович

За

За

12.

Пеняк Лілія Іванівна

За

За

13.

Сочка Олександр Ярославович

утримався

утримався

14.

Лавер Любов Іванівна  – сільський голова

За

За

 

 

 

 

Питання № 18. Проект рішення «Про затвердження детального плану території в c.Дубриничі» (ТОВ З-ФОРЕСТ).

11.10.2019 р.  Поіменне голосування

За основу за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3.

В цілому за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3. Рішення прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові депутата

Вибір за основу

Вибір в цілому

1.

Ап’ярій Мар’яна Юріївна

За

За

2.

Барник Юрій Васильович

За

За

3.

Блюда Тарас Іванович

відсутній

відсутній

4.

Галагурич Сергій Олександрович

За

За

5.

Готра Сергій Васильович

відсутній

відсутній

6.

Домерецький Ігор Романович

За

За

7.

Козак Любов Василівна

За

За

8.

Кул Євгеній Северинович

За

За

9.

Кул Мар’яна Михайлівна

відсутня

відсутня

10.

Лошак Михайло Федорович

За

За

11.

Марко Володимир Володимирович

За

За

12.

Пеняк Лілія Іванівна

За

За

13.

Сочка Олександр Ярославович

За

За

14.

Лавер Любов Іванівна  – сільський голова

За

За

 

 

Питання № 19. Проект рішення «Про затвердження детального плану території в c.Дубриничі» (гр.Герзанич Л.І).

11.10.2019 р.  Поіменне голосування

За основу за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3.

В цілому за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3. Рішення прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові депутата

Вибір за основу

Вибір в цілому

1.

Ап’ярій Мар’яна Юріївна

За

За

2.

Барник Юрій Васильович

За

За

3.

Блюда Тарас Іванович

відсутній

відсутній

4.

Галагурич Сергій Олександрович

За

За

5.

Готра Сергій Васильович

відсутній

відсутній

6.

Домерецький Ігор Романович

За

За

7.

Козак Любов Василівна

За

За

8.

Кул Євгеній Северинович

За

За

9.

Кул Мар’яна Михайлівна

відсутня

відсутня

10.

Лошак Михайло Федорович

За

За

11.

Марко Володимир Володимирович

За

За

12.

Пеняк Лілія Іванівна

За

За

13.

Сочка Олександр Ярославович

За

За

14.

Лавер Любов Іванівна  – сільський голова

За

За

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Питання №20. Проект рішення «Про  затвердження детального плану території та  надання  дозволу  на розробку проекту відведення земельної ділянки гр.Герзанич В.М.».

11.10.2019 р.  Поіменне голосування

За основу за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3.

В цілому за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3. Рішення прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові депутата

Вибір за основу

Вибір в цілому

1.

Ап’ярій Мар’яна Юріївна

За

За

2.

Барник Юрій Васильович

За

За

3.

Блюда Тарас Іванович

відсутній

відсутній

4.

Галагурич Сергій Олександрович

За

За

5.

Готра Сергій Васильович

відсутній

відсутній

6.

Домерецький Ігор Романович

За

За

7.

Козак Любов Василівна

За

За

8.

Кул Євгеній Северинович

За

За

9.

Кул Мар’яна Михайлівна

відсутня

відсутня

10.

Лошак Михайло Федорович

За

За

11.

Марко Володимир Володимирович

За

За

12.

Пеняк Лілія Іванівна

За

За

13.

Сочка Олександр Ярославович

За

За

14.

Лавер Любов Іванівна  – сільський голова

За

За

 

 

 

Питання №21. Проект рішення «Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки на умовах оренди ПАТ «Закрпаттяобленерго»»(с.Дубриничі вул.Центральна, 1 К, ЗТП-26).

11.10.2019 р.  Поіменне голосування

За основу за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3.

В цілому за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3. Рішення прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові депутата

Вибір за основу

Вибір в цілому

1.

Ап’ярій Мар’яна Юріївна

За

За

2.

Барник Юрій Васильович

За

За

3.

Блюда Тарас Іванович

відсутній

відсутній

4.

Галагурич Сергій Олександрович

За

За

5.

Готра Сергій Васильович

відсутній

відсутній

6.

Домерецький Ігор Романович

За

За

7.

Козак Любов Василівна

За

За

8.

Кул Євгеній Северинович

За

За

9.

Кул Мар’яна Михайлівна

відсутня

відсутня

10.

Лошак Михайло Федорович

За

За

11.

Марко Володимир Володимирович

За

За

12.

Пеняк Лілія Іванівна

За

За

13.

Сочка Олександр Ярославович

За

За

14.

Лавер Любов Іванівна  – сільський голова

За

За

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Питання №22. Проект рішення «Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки на умовах оренди ПАТ «Закрпаттяобленерго»»(с.Дубриничі вул.Центральна, 1 Т, ЗТП-122)

11.10.2019 р.  Поіменне голосування

За основу за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3.

В цілому за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3. Рішення прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові депутата

Вибір за основу

Вибір в цілому

1.

Ап’ярій Мар’яна Юріївна

За

За

2.

Барник Юрій Васильович

За

За

3.

Блюда Тарас Іванович

відсутній

відсутній

4.

Галагурич Сергій Олександрович

За

За

5.

Готра Сергій Васильович

відсутній

відсутній

6.

Домерецький Ігор Романович

За

За

7.

Козак Любов Василівна

За

За

8.

Кул Євгеній Северинович

За

За

9.

Кул Мар’яна Михайлівна

відсутня

відсутня

10.

Лошак Михайло Федорович

За

За

11.

Марко Володимир Володимирович

За

За

12.

Пеняк Лілія Іванівна

За

За

13.

Сочка Олександр Ярославович

За

За

14.

Лавер Любов Іванівна  – сільський голова

За

За

 

 

 

Питання № 23. Проект рішення «Про депутатський запит до Перечинської районної ради»

11.10.2019 р.  Поіменне голосування

За основу за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3.

В цілому за - 11; проти – 0; утримались – 0; відсутні – 3. Рішення прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові депутата

Вибір за основу

Вибір в цілому

1.

Ап’ярій Мар’яна Юріївна

За

За

2.

Барник Юрій Васильович

За

За

3.

Блюда Тарас Іванович

відсутній

відсутній

4.

Галагурич Сергій Олександрович

За

За

5.

Готра Сергій Васильович

відсутній

відсутній

6.

Домерецький Ігор Романович

За

За

7.

Козак Любов Василівна

За

За

8.

Кул Євгеній Северинович

За

За

9.

Кул Мар’яна Михайлівна

відсутня

відсутня

10.

Лошак Михайло Федорович

За

За

11.

Марко Володимир Володимирович

За

За

12.

Пеняк Лілія Іванівна

За

За

13.

Сочка Олександр Ярославович

За

За

14.

Лавер Любов Іванівна  – сільський голова

За

За